Saw the pricing difference at a grocery outlet for soap and for some reason, the 4 pack is $1 more than buying 4 bars of the exact same soap individually. So always check the bulk and non-bulk prices and buy the lowest per unit cost. I would upload an image of the store price tags but I can't upload any pictures.
Submitted December 16, 2019 at 08:26PM by hikusar https://ift.tt/36EMzwa