Type something and hit enter

ads here
On
advertise here

Places like Trader Joe's sell bananas for 19¢/ea and white nectarines for 79¢/ea. I have noticed that for example it's usually cheaper to buy 5 bananas at unit price instead of per pound like at other groceries. What other fruit is like this?



July 17, 2017 at 09:38PM

Click to comment