Type something and hit enter

ads here
On
advertise here

I’ll start… this one isn’t too creative: An egg: $0.13. Serving of rice, $0.08. Beans, $0.12. TOTAL: $0.33 cents. (depends on what you consider a “serving”, and I just used some math googling some prices at local grocery stores. That’s a ballpark figure).



January 21, 2022 at 11:47PM

Click to comment