Maple syrup is expensive. No sense in buying it, when the factory is outside my door. 10 dollars in this setup. Completely reusable, I’ve had it for years. Mr Cheaply On 4:22 PM https://ift.tt/3pVZK5Q February 05, 2021 at 07:07PM