If there was a food service that sold one cup of cooked rice or lentils for $1 flat that was delivered for free, how many times a week would you use that service if you were to use it?
January 25, 2020 at 06:10PM
Type something and hit enter
If there was a food service that sold one cup of cooked rice or lentils for $1 flat that was delivered for free, how many times a week would you use that service if you were to use it?