I'm sure there are better deals out there but this saves you about $8 for 8 lbs. Lasts a while and all you gotta do to get a pound of beef is grab 4 patties and grind em' up by hand or spatula.
Thanks for coming to my TED talk
June 24, 2019 at 07:54PM