Type something and hit enter

ads here
On
advertise here

I spend a few nights a week at my partners and instead of buying an unhealthy dinner I went to the grocery store and got stuff for burrito bowls. $5 of grocery's + what they had makes for $2.50 a meal :). A good step for me



May 03, 2019 at 09:23PM

Click to comment