Type something and hit enter

ads here
On
advertise here

This month alone I've saved like $300 just by bringing in my lunch Mon- Thurs. I spend maybe $15 a week on lunch groceries and spend an hour prepping (I just bring in salad, yogurt, and fruit). It's been great for my waistline and budget. Now I wish I could eat more at home for dinner, but it's lonely making food for yourself for one meal. Plus I'm out at least 4 days of the week.



Submitted January 23, 2018 at 10:43AM by missatomicbomb666 http://ift.tt/2Ga7Zoy

Click to comment