This thing was $12 plus the 2 pound bag of popcorn I got at Walmart for $1 is going to keep me in snacks for the for quite a while. I just tried a batch with butter and Japanese curry seasoning. Pennies per serving!
December 10, 2017 at 11:20PM
Type something and hit enter
This thing was $12 plus the 2 pound bag of popcorn I got at Walmart for $1 is going to keep me in snacks for the for quite a while. I just tried a batch with butter and Japanese curry seasoning. Pennies per serving!