Type something and hit enter

ads here
On
advertise here

I love the velveeta mac n cheeses but priced at just under 4 dollars (I think they are $3.75) I think they are a bit overpriced. During college I found a trick to get them about half priced anytime. You can buy a 3 pack of the velveeta cheese separately for $3.99 and the noodles for $.99 bringing them to a more reasonable $1.66 per box. Not sure if anyone else has noticed this, hadn't seen it on this sub yet. Hope this helps someone!



August 21, 2017 at 07:36PM

Click to comment