Type something and hit enter

ads here
On
advertise here

I've been eating a basic bowl of rice chex with no milk for about a week now. It's great.

However, I've been wondering how frugal it really is. I can get a family size box for ~$3.00, and it lasts me 3-4 days. That's ~$1-~0.75 per day.

Is there anything cheaper, besides oats, that I could eat?

There is of course, eggs and rice, however.



April 10, 2017 at 09:19PM

Click to comment