Type something and hit enter

ads here
On
advertise here

Truly sorry if this isn’t the place for this question, but wasn’t sure where to ask. The fridge and cupboards are pretty much bare. I have $100 to buy laundry soap, toilet paper and food for the week for three teens and two adults. How would this money be best spent? All input sincerely appreciated.



May 19, 2022 at 10:51PM

Click to comment