Can be anything (not just food), but since I cook a lot, I'd say Greek Yoghurt. I make yoghurt once a week - about 1500 - 2000 ML for $4.27 CAD, at about a third the price of store-bought. What is something you are always surprised to see people spending money on, that you make at home easily?
August 26, 2018 at 07:49PM