Type something and hit enter

ads here
On
advertise here

Going to be cutting costs around here where ever possible! Is is cheaper to make a diy oatmeal mix, or continue to do what I've been doing? That is, buy the store brand easy oatmeal packets, use 1/2 of a packet and add about a 1/4 cup of bulk purchased instant oats. Throw in a few dried cranberries and nuts and it's yummy!



June 22, 2017 at 09:26AM

Click to comment